Poland.png
UK.png


Genealogia pictureWitamy na naszej stronie dedykowanej tym wszystkim których ciekawi genealogia rodzin Radzimskich i Radziemskich.  Mamy nadziejȩ że zaciekawi Państwa dobrze udokomentowana historia nazwiska Radzimski która zaczyna sie w VIV wieku za czasow króla Władyslawa Łokietka. Historyczne dokumenty wskazują na Maćka Borkowica herbu Napiwoń, Generała Wielkopolski, jako protoplastȩ rodu Radzimskich. Zachȩcamy do przeczytania tej historii na stronie "Krótka Historia". 

Na podstawie obecnie dostepnych dokumentów, nie mozna ustalić wiarygodnego związku z żadnym z obecnie żyjących Radzimskich których wymienilśmy na stronie "Szukaj Przodków". Na tej stronie można znależć kilka drzew genealogicznych rodzin Radzimskich lub Radziemskich głównie z Wielkopolski. Drzewa te zaczynają się w latach 1750-1770. 

Mamy nadzieję że nasza strona pozwoli połączyć rodziny Radzimskich i Radziemskich rozsiane po świecie i również zachęcamy naszych gości do pomocy w wzbogaceniu tej historii poprzez podzielenie się uwagami i wiadomościami używajac strony "Kontakt”.


NOWOŚCI DODANE OSTATNIO:

- Sprawdź ciekawą ofertę od jednego z odwiedzających nasza stronę na temat kopii herbu Napiwoń. Oferta na stroke “Szukaj Przodków”.

- Zagladnij na naszą nową stronę, Zasłużeni PrzodkowieZapraszamy wszystkich o podanie informacji o osobach z których jesteście dumni. Mogą to być osoby żyjące, może nawet szczególnie one. Prosimy użyć stronę Kontakt do przekazania tych informacji.